Dla miłośników szybkiej jazdy

Posted by

Tor Ułęż z pewnością znany jest wszystkim miłośnikom motoryzacji, nie tylko tym pochodzącym z województwa lubelskiego. Mnogość możliwości, jakie daje to miejsce, sprawia że tłumnie odwiedzają je ci, którzy uwielbiają ryk silników, szybką jazdę i ekstremalne wrażenia.

Nieco danych technicznych

Tor Ułęż jest torem o nawierzchni asfaltowej, a jego długość osiąga 2500 m. Szerokość jezdni waha się w granicach od 10 do 30 m, a najdłuższa prosta ma ponad 500 m. Warto powiedzieć, że na torze Ułęż miłośnicy szybkiej jazdy mogą sprawdzić swoje umiejętności kontroli nad pojazdem na pięciu wymagających zakrętach.

Jakie możliwości daje tor Ułęż?

Tor Ułęż jest miejscem, gdzie można odbyć jazdę najlepszymi modelami sportowych aut, takimi jak: tor ułężLamborghini, Ferrari, Ford czy też Nissan. Znajduje się tu także Ośrodek Doskonalenia techniki jazdy, dzięki któremu każdy kierowca może sprawdzić się na torze oraz przekonać się, czego jeszcze powinien się nauczyć. Wykwalifikowana kadra szkoleniowa oraz bogate zaplecze techniczne sprawiają, że tor ten jest bardzo często odwiedzanym miejscem. Organizuje się tu rok w rok wiele eventów, wyścigów samochodowych czy też programów telewizyjnych.
Baza szkoleniowa toru obejmuje płyty poślizgowe, Centrum Szkoleniowe oraz specjalne zaplecze gastronomiczne. W miejscu tym odbywają się nie tylko szkolenia samochodowe, ale i te dla motocyklistów, którzy chcą jeszcze lepiej zapanować nad swoimi dwoma kółkami..