opony letnie jakie kupic

Letnie opony do samochodu – jakie kupić?

Posted by

Wybór opon jest duży, jednak nie każde będą tak samo bezpieczne. W pierwszej kolejności trzeba wiedzieć, kiedy warto kupić nowe opony do samochodu.

Nowe opony letnie

opony letnie jakie kupicOpony należy wymienić na nowe, gdy zauważymy duże zużycie bieżnika lub zdajemy sobie sprawę, że opony były nieodpowiednio przechowywane i użytkowanie. Trzeba kupić nowe również w przypadku ich uszkodzenia. Najlepiej zdecydować się na zakup nowych opon, w końcu jest to inwestycja na lata, także nie ma sensu na nich przesadnie oszczędzać. Pamiętajmy, że od jakości opon w dużej mierze zależy nasze bezpieczeństwo na drodze.

Opony hankook ventus prime3 k125

Obecnie bardzo dużą popularnością cieszy się model opony hankook ventus prime3 k125 (sprawdź ceny), te opony zbierają bardzo pozytywne recenzje. W porównaniu do swoich poprzedników droga hamowana na mokrej nawierzchni skróciła się o 8%, ten wynik jest imponujący. opony zostały wykonane z wykorzystaniem nowej konstrukcji, dzięki czterema szerokim rowkom udało się osiągnąć naprawdę dobrą jakość opon. Hankook ventus prime3 k125 są sztywne, co czyni jest bardzo bezpiecznymi, ale pozytywnie wpływa również na osiągi, co dla kierowców bez wątpienia też ma znaczenie.

Wybierając model opon hankook ventus prime3 k125 można mieć pewność, co do odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Warto zdecydować się na ich zakup, tym bardziej, że w zestawieniu najlepsze hamowanie zajęły pierwsze miejsce. Na bezpieczeństwie nigdy nie warto oszczędzać, trzeba zdawać sobie sprawy, że w dużej mierze o jakości opon należy nasze bezpieczeństwo na drodze.