Odwiedź nasz tor wyścigowy w Pszczółkach!

Posted by

Chciałbyś się pościgać? Jesteś z Trójmiasta lub okolic? Wpadnij na jeden z najnowocześniejszych torów wyścigowych w Gdańsku – tor Pszczółki zaprasza! Nitka toru o długości 1,2 km i szerokości do 20 m, pokryta została asfaltową nawierzchnią, która zapewnia doskonałą przyczepność i pozwala w pełni przetestować możliwości wybranego przez nas pojazdu. Ponadto tor został również wyposażony dodatkowo w sygnalizację świetlną oraz pomiar czasu przejazdu, co jeszcze podnosi poziom adrenaliny i pozwala wprowadzić do jazdy element rywalizacji. Lubisz adrenalinę i wyzwania? Tor Pszczółki zapewnia Ci to wszystko, więc został stworzony między innymi z myślą o Tobie!

Oferta toru wyścigowego Pszczółki

Tor wyścigowy Pszczółki stanowi naprawdę doskonałe miejsce dla wszystkich tych, którzy uwielbiają szybką, sportową jazdę, specjalnie przystosowanym do tego celu samochodem wyścigowym. Co więcej dzięki bardzo bliskiej odległości do Gdańska, spędzenie aktywnie czasu na torze wyścigowym Pszczółki może być bardzo ciekawym elementem, który znacznie urozmaici nam czas naszych wakacji nad morzem. Na tym torze możesz jeździć najlepszymi sportowymi samochodami, w tym między innymi Ferrari, Porsche 911, Audi R8 czy Nissan GT-R.
Z pewnością nie będziesz się tutaj nudził. Poszukaj najlepszego sposobu na aktywny czas nad morzem i realizację swoich pasji na torze wyścigowym Pszczółki w okolicach Gdańska. Zapraszamy serdecznie!