jazda po torze poznań super autem

Tor wyścigowy Poznań i jego cechy szczególne

Posted by

Tor wyścigowy Poznań to miejsce szczególne dla fanów motoryzacji i wyścigów samochodowych. To właśnie tutaj Organizowane są różnego rodzaju imprezy sportowej i eventy, jak również istnieje możliwość wynajęcia samochodu wyścigowego i jazdy po torze.

Tor Poznań

jazda po torze poznań super autem

Tor Poznań leży w Wielkopolsce, jednak ze względu na unikatowe właściwości tego obiektu i jego cechy charakterystyczne, często odwiedzają go fani motoryzacji z innych dużych miast w Polsce. Długość okrążenia na torze Poznań wynosi ponad 4 km, zaś szerokość pasa to aż 12 m, skorzystaj z tego dzięki https://www.autonator.pl/tor/poznan. Tor ma doskonałą asfaltową nawierzchnię, która zapewnia świetną przyczepność dla kół, co bezpośrednio przekłada się na większe bezpieczeństwo podczas jazdy. Sam tor ma niezwykle ciekawy układ prostych oraz zakrętów. Trasa przejazdu jest wymagająca, ale też pozwala na przetestowanie wyścigowych samochodów i ich mocy. W obiekcie można wynająć sportowe auta różnych marek, a następnie przejechać się nimi. Przejażdżka po torze wyścigowym Poznań to doskonały pomysł na prezent okolicznościowy dla fana motoryzacji.

Przejażdżka po torze wyścigowym Poznań

Przejażdżka po torze może być spełnieniem marzeń każdego fana motoryzacji. Istnieje możliwość wynajęcia tutaj samochodów najlepszych sportowych marek świata. Kto zawsze marzył o tym, by przez chwilę poczuć się jak Robert Kubica jeżdżący w Formule 1, może tego doświadczyć na torze Poznań. Porsche lub Ferrari, Lamborghini lub Nissan – to między innymi to sportowe samochody czekają tutaj na wynajęcie.