tor wyścigowy kraków

Wynajem samochodów sportowych

Posted by

Sportowe super samochody kosztują swoje, a z ich osiągów można cieszyć się tylko na specjalnie do tego celu przygotowanym torze. To właśnie dlatego wynajem samochodów na okrążenia na takim torze jest wspaniałym rozwiązaniem dla każdego moto maniaka! Tego rodzaju samochodami można poruszać się między innymi w Motoparku Kraków.

Ferrari F12berlinettator wyścigowy kraków

To jeden z najszybszych supersamochodów, którym można przejechać się po torze Motopark Kraków. Maszyna ta kryje pod swoją błyszczącą karoserią silnik o mocy aż 740 koni mechanicznych! Ferrari F12berlinetta to prawdziwa motoryzacyjna bestia, która do setki rozpędza się 3,1 sekundy. Ale nie to robi prawdziwe wrażenie, ponieważ, aby osiągnąć 200 km/h na liczniku model ten potrzebuje jedynie 8,5 sekundy.

Dodge Viper GTS

Legendarny amerykański model Dodge Viper GTS wymaga od kierowcy znacznych umiejętności. Model napędzany jest na tylną oś, co sprawia jednak, że po opanowaniu właściwych manewrów, kierowca będzie w stanie wykrzesać z niego niesamowite osiągi. Samochód rozpędza się do setki w 3,6, a 640 koni mechanicznych bez problemu pozwoli pędzić aż 340 km/h po torze.

Audi R8 V8

Trasa Motopark Kraków świetnie nadaje się do przejazdów modelem Audi R8 V8. Ten luksusowy samochód sportowy gwarantuje wysoki komfort jazdy i doskonale prowadzi się nawet w rękach zwyczajnych kierowców. Ten model zdecydowanie nadaje się na pierwsze spotkanie z super samochodami. Najlepsze oferty czekają tutaj.