Koszulki na siedzenia do Volvo S80

Jak chronić fotele w samochodzie?

Posted by

Fotele samochodowe są wbrew pozorom jednym z najbardziej zagrożonych uszkodzeniem elementów samochodu. Mało tego, czasem nawet niepozorne i codzienne czynności mogą przyczyniać się do powstawania bardzo trudnych do usunięcia, a co za tym idzie drogich uszkodzeń. Jak zatem fotele mogą się uszkodzić i jak temu najłatwiej zapobiegać?

Co im grozi?

Fotel samochodowy, choć funkcjonuje, w wydawać by się mogło, spokojnym środowisku, jakim jest wnętrze samochodu, to jednak narażony jest na liczne niebezpieczeństwa ze strony przewożonych na nim towarów, ciągłego wstawania i siadania, a nawet z niewielkich ruchów zamontowanego na nim fotelika dziecięcego.
Wszystkie te czynniki powodują, że powstają mniejsze lub większe uszkodzenia, których usunięcie jest niezwykle kosztowne.

Jak je zabezpieczyć?

Zdecydowanie najlepszym sposobem na ich zabezpieczenie są koszulki na fotele samochodowe. Czym one są? Koszulki na fotele do auta to swego rodzaju pokrowce, które zakłada się na siedzenie i tworzy dzięki temu dodatkową warstwę ochronną.
Ogromną zaletą koszulek na fotele samochodowe jest fakt, że są bardzo tanie, łatwe w montażu, a przy tym całkiem nieźle wykonane, co nie powoduje dyskomfortu podczas ich używania. A zdecydowanie warto ich używać, ponieważ taka zwykła koszulka na fotel do aut potrafi właściwie do zera zlikwidować ryzyko uszkodzenia jego tapicerki. Warstwa ochronna jest na tyle dobra, że nawet przewożenie bardzo brudzących ładunków w niczym nie szkodzi fotelowi.