wynajem samochodu Balice

Jak wynająć samochód z lotniska Balice

Posted by

Jeśli lecisz do Balic z innego miasta, to koniecznie musisz mieć dostęp do samochodu na czas pobytu. Będziesz chciał wygodnie i bezpośpiechu zwiedzać okolicę.
Istnieje kilka usług wynajmu samochodów dostępnych z lotniska w Balicach. Zalecamy jednak wypożyczenie samochodu wcześniej za pośrednictwem internetu lub telefonu i odebranie go z lotniska. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Zarezerwuj samochód wcześniej

Po pierwsze: musisz dokonać rezerwacji wynajmu samochodu przed przylotem na lotnisko Balice. W ten sposób możesz upewnić się, że samochód, który chcesz wynajmować, będzie na ciebie czekał po przyjeździe. Dzięki temu oszczędzisz czas i odbierzesz wypożyczony samochód zamiast biegać w jego poszukiwaniu. Jazda z lotniska Balice do Krakowa będzie już tylko formalnością. Najlepiej, jeśli będziesz miał zarezerwowany samochód co najmniej tydzień przed przyjazdem. To zapewni Ci niższą cenę i większy wybór w dostępnych samochodach.

Nie zapomnij dodać ubezpieczenia i prawa jazdy

W umowie wynajmu samochodu powinna znaleźć się klauzula dotycząca dodatkowego ubezpieczenia. Myślę, że warto je dokupić, by mieć spokojną głowę w przypadku jakiegoś nieprzyjemnego zdarzenia. Pamiętaj również aby wziąć z sobą prawo jazdy. Jeśli nie zabrałeś prawa jazdy z domu, nie wynajmiesz samochodu.

Jaki samochód wybrać?

Jeśli chodzi o wynajem samochodu w Balicach, dostępnych jest wiele różnych marek i modeli. Jeśli odwiedzasz miasto latem, możesz wybrać mniejsze, bardziej oszczędne modele. W zimie wybierz większy i bardziej wydajny samochód. Będziesz chciał być w stanie jeździć po śniegu bez obawy o utknięcie.

Odbierz swój samochód na lotnisku

wynajem samochodu Balice

Jeśli zarezerwujesz samochód na lotnisku, będziesz musiał udać się do biura wynajmu samochodów na lotnisku, aby odebrać swój pojazd. Większość lotnisk ma biurko wypożyczalni samochodów zlokalizowane w pobliżu parkingu. Znajdź biuro wypożyczalni samochodów, a następnie kieruj się do wskazanego miejsca po odbioru pojazdu. Po tym, możesz iść i odebrać swój samochód.

Podsumowanie

Jeśli chcesz wynająć samochód podczas pobytu w Krakowie, zalecamy uzyskanie rezerwacji na lotnisku Balice. Po dotarciu na miejsce, możesz wynająć samochód w punkcie wynajmu samochodów na lotnisku Balice. Zajmie to zaledwie kilka minut. Przed zwrotem samochodu, będziesz musiał pokazać umowę wynajmu pracownikowi biura. Wybierz najlepszy samochód w oparciu o swoje potrzeby. Oczekuj, że zapłacisz około 150 zł za model średniej klasy, do 400 zł za samochody luksusowe.