Jaki kask agv warto wybrać

Posted by

W dzisiejszych czasach AGV jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek, która specjalizuje się w produkcji niezawodnych kasków motocyklowych. Firma działa na rynku od 1946 roku i może pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami na całym świecie. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, dlaczego warto postawić na kaski motocyklowe AGV i który model jest warty zakupu.

Nowoczesny kask AGV K3 SV

agv W szerokiej ofercie marki AGV można kupić prestiżowe kaski nawet za 4000zł, jak i również modele za 300zł, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających motocyklistów. Osoby, które poszukują swojego pierwszego kasku powinny zwrócić szczególną uwagę na AGV K3 SV. Model ten zapewnia doskonałą wentylację, jest dość lekki i może pochwalić się atrakcyjnym designem. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj również porządna blenda przeciwsłoneczna oraz praktyczna wyjmowana wyściółka.

Niezawodna skorupa

Praktycznie wszystkie kaski motocyklowe agv mogą pochwalić się doskonałą skorupą. Kask AGV K3 SV bardzo wyraźnie inspirowany jest klasycznymi modelami z segmentu sportowego. Powłoka lakiernicza dopracowana została do perfekcji i położona jest bardzo starannie. Idealnie  wykończone są nawet te powierzchnie, które na pierwszy rzut oka nie są widoczne. Tradycjonaliści powinni poszukać klasycznego kasku, który posiada białe i czarne malowanie. Osoby, które preferują sportowy styl mają do wyboru bardzo wiele ciekawych grafik. Skorupa w całości wykonana jest z kompozytów termoplastycznych HIR-TH.