Jakie są zalety korzystania ze skrobaczki Karcher?

Posted by

Każdy kierowca musi mierzyć się co roku z lodem na szybach. Zamiast męczyć się z robotą ręczną – znacznie lepszą opcją będzie skrobaczka Karcher. Pomaga pozbyć się lodu w zaledwie kilka chwil. Dlaczego jeszcze warto zainwestować w skrobaczkę? 

W jaki sposób działa skrobaczka Karcher? 

Skrobaczka Karcher działa dzięki wykorzystaniu obrotowej tarczy. Posiada ona sześć wytrzymałych ostrzy, które kruszą lód po przyciśnięciu do szyby. Można sobie w ten sposób poradzić nawet z najtwardszymi warstwami. W trybie czuwania urządzenie włącza się w zaledwie kilka sekund. Ostrza da się w każdej chwili wymienić. Ze skrobaczki Karcher z https://erpixkarcher24.pl/171-skrobaczka-do-szyb można korzystać przez kilkanaście minut ciągłej pracy, gdzie naładowanie urządzenia trwa zaledwie trzy godziny. Pomaga w tym dołączony kabel do baterii. 

Największe plusy skrobaczki Karcher 

Skrobaczka Karcher już na starcie wyróżnia się swoją łatwą obsługą. Cała praca polega tutaj na naciśnięciu niewielkiego przycisku, przez co uruchamiają się tarcze. Są one co prawda wykonane z plastiku, ale w zupełności wystarczy to do pozbycia się grubych warstw lodu. Tarcze są wymienianie ręcznie – nie trzeba używać żadnych specjalistycznych narzędzi. Nie powinno się też używać zbyt wiele siły – nawet najlżejsze przyciśnięcie pozwoli poradzić sobie z oblodzoną szybą.

Kolejnym plusem skrobaczki Karcher są jej wymiary, które dopasują się do najmniejszego schowka. Przenoszenie i przechowywanie jest proste również dzięki niewielkiej wadze. Warto zwrócić uwagę na diodę LED znajdującą się na urządzeniu, która informuje o konieczności naładowania. Dzięki niej nie trzeba martwić się, że skrobaczka będzie bezużyteczna następnego dnia.