uchwyt magnetyczny na telefon

Niezbędne samochodowe dodatki do telefonu

Posted by

Telefon w samochodzie nie jest tylko zabawką, jak to wielu uważa, lecz jest bardzo poważnym i często niezbędny urządzeniem, bez którego podróżowanie autem byłoby o wiele trudniejsze. Warto tu wymienić, chociażby nawigacje, która jest powszechnie wykorzystywaną aplikacja przez kierowców. Żeby jednak używanie telefonu w aucie było możliwe, ale i bezpieczne, trzeba do tego celu posiadać kilka dodatków. Jakie z nich są polecane?

Ładowarka do telefonu

Podczas korzystania z takich funkcji jak nawigacja, telefon komórkowy bardzo szybko zjada cała swoją baterię, co dosyć szybko może go doprowadzić do stanu, w którym się zwyczajnie wyłączy z powodu całkowitego rozładowania baterii. Uniknąć tego jednak można posiadając specjalną samochodową ładowarkę do telefonów. Przystosowana jest ona do działania w gnieździe zapalniczki.
Ważne jednak podczas wybierania takiego modelu jest to, aby była to wersja maksymalnie mocna, żeby ładowanie przebiegało szybko i stabilni.

Uchwyt na telefon do samochodu

Drugim bardzo ważnym dodatkiem do auta, który pozwoli korzystać ze smartfona podczas jazdy, jest specjalny uchwyt. Uchwyty na telefon do samochodu przybierać mogą najróżniejsze postacie (sprawdź ofertę AutoMotoHit), lecz zdecydowanym faworytem wielu kierowców jest wersja na szybę, którą mocuje się za pośrednictwem specjalnej przyssawki. Jest to model stabilny, a co najważniejsze bezpieczny, ponieważ daje możliwość zamontowania ekranu telefonu na linii wzroku z drogą, co ułatwia z niego korzystanie.