opona

Podstawowe informacje o oponach zimowych Goodride

Posted by

Warunkiem bezpiecznej jazdy jest posiadanie odpowiedniego ogumienia dostosowanego do konkretnych warunków drogowych. Zima jest okresem, w którym właściwy dobór opon jest szczególnie istotny. Opony zimowe Goodride to produkty, które zapewniają bezpieczeństwo na drodze, unikając jednocześnie wygórowanych cen. Sprawia to, że jest to marka popularna wśród szerokiego grona właścicieli samochodów osobowych. Czym charakteryzują się opony zimowe Goodride i gdzie je kupić?

Opony zimowe Goodride – ogólna charakterystyka

Klasa

Opony zimowe Goodride należą to tak zwanej klasy ekonomicznej. Oznacza to, że zadowalająca jakość produktów tej marki idzie w parze z ceną, na jaką może pozwolić sobie szerokie grono klientów. 

Cena

Tak jak wspomniano, opony zimowe Goodride są przykładem produktów klasy budżetowej, co za tym więc idzie ich ceny nie sięgają bardzo wysokich pułapów. Mimo iż cena poszczególnych opon różni się w zależności od modelu i rozmiaru, to najczęściej nie przekracza ona kilkuset złotych.

Podstawowe parametry

opona

Osiągi większości modeli opon zimowych Goodride należałoby ocenić jako przeciętne. Najczęściej spotykanymi wynikami (do odczytania z etykiet) są:

  • efektywność paliwowa – B lub C
  • przyczepność do mokrej nawierzchni – od E do C
  • poziom hałasu zewnętrznego – 72 dB

Gdzie kupić ogumienie tej firmy?

W celu zakupienia opon zimowych Goodride najprościej i najwygodniej jest posłużyć się Internetem. Najlepszym narzędziem, które pozwala na wykonanie zestawienia cen jednego produktu możliwego do zakupu w różnych miejscach, są internetowe porównywarki cenowe. Opony zimowe Goodride dostępne są w sprzedaży w wielu sklepach. Porównywarka pozwoli na szybki wybór najkorzystniejszego cenowo wariantu produktu.