Porsche, Ferrari, BMW a może Lamborghini?

Posted by

Nie każdy ma możliwość w życiu stać się posiadaczem drogiego, sportowego auta. Wiele osób jednak marzy, być choć na chwilę pokierować takim samochodem i poczuć się jak kierowca rajdowy. Teraz jest to jak najbardziej możliwe. W wielu Polskich miastach powstały tory wyścigowe czyli specjalnie przygotowane miejsca, gdzie można wypożyczyć dobrą, szybką maszynę i spróbować swoich sił na nie zawsze łatwej trasie.

olsztyński tor wyścigowy

  1. Tory wyścigowe w Polsce

Tory wyścigowe w Polsce w ostatnich latach cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród wielu osób. Zarówno młodzi jak i starsi, kobiety i mężczyźni a nawet dzieci są ciekawi, jak to jest prowadzić samochody, które do tej pory widziało się jedynie w światowych produkcjach filmowych.

W Warszawie, Olsztynie, Poznaniu, Lublinie, Radomiu, Kielcach, Gdańsku, Krakowie oraz w Koszalinie powstały tory wyścigowe, na których można przejechać się takimi maszynami jak np: KTM X-BOW, Ferrari F430, Subaru Impreza WRX, Lamborghini Gallardo, Nissan GTR, Porsche 911 Carrera i to już od 99 zł.

  1. Karty podarunkowe

Świetną opcją, jaką oferują właściciele tych miejsc są karty podarunkowe. I tak np. jeśli jesteś z Olsztyna lub okolic i chcesz zrobić komuś bliskiemu wyjątkowy prezent – voucher na tor Olsztyn może być strzałem w dziesiątkę. W zależności od wykupionego karnetu – obdarowany sam wybierze sobie prezent. Tor Olsztyn posiada wiele świetnych modeli aut oraz ciekawy tor i świetnych rajdowców, których wiedza i wskazówki zaskoczą pozytywnie nie jednego fana motoryzacji.