Super szybkie osiągi aut i motocykli serii KTM

Posted by

1290 Super Duke R to ogromne odejście od oryginalnego Super Duke’a, który był szosową wyścigówką. Ten motocykl jest wyposażony w chłodzonego powietrzem bliźniaka o pojemności 1290 cm3, który produkuje 155 koni mechanicznych, co czyni go jednym z najmocniejszych motocykli klasy produkcyjnej na rynku. Jest również jednym z najdroższych. Super Adventure R jest drogową wersją motocykla i bazuje na Adventure R.

Motocykl sportowy KTM – alternatywa dla auta

Jeśli chcesz mieć bardziej przystępny cenowo motocykl sportowy z lepszymi możliwościami terenowymi, Super Duke S może być lepszym wyborem. Super Duke S ma bardziej ekonomiczny silnik i lżejszą ramę, dzięki czemu lepiej nadaje się do jazdy po ulicy.

Mocne motoryckle KTM

Pojazdy KTM podobnie jak motocykle mają wyjątkowe osiągi, które są idealne dla osób szukających mocnych ważeń. Kolejna sprawa, to fakt, że takie pojazdy są wyjątkowo popularne śród osób, które popularyzują jazdę na torach motocyklowych lub samochodowych.

Zobacz tutaj aktualną ofertę tejże firmy, która ma duże znaczenie dla osób szukających jazdy takim autem

Super Adventure R jest drogową wersją motocykla i bazuje na Adventure R. Jeśli chcesz mieć bardziej przystępny cenowo motocykl sportowy z lepszymi możliwościami terenowymi, Super Duke S może być lepszym wyborem. Super Duke S ma bardziej oszczędny silnik i lżejszą ramę, dzięki czemu lepiej nadaje się do jazdy po ulicy.