Dlaczego warto postawić na kask shoei

Posted by

Podczas jazdy na motorze liczy się nie tylko komfort, ale również bezpieczeństwo, dlatego też warto jak najszybciej postawić na porządny kask shoei. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, dlaczego nowoczesne kaski shoei cieszą się tak wielkim zainteresowaniem i jakie są ich największe zalety.

Idealny rozmiar

Nowoczesne kaski shoei dostępne są w 5 wielkościach skorupy, dzięki czemu każdy może wybrać produkt, który w 100% zaspokoi jego indywidualne oczekiwania. Warto wspomnieć także o tym, że skorupa wykonana jest z specjalnej mieszanki kompozytowej, która jest 40% bardziej wytrzymała od tradycyjnej skorupy wykonanej z popularnego włókna szklanego. Kaski shoei doskonale dostosują się do kształtu każdej głowy, dzięki czemu komfort i bezpieczeństwo jazdy stoi na bardzo wysokim poziomie.

Skuteczna wentylacji

W najnowszych modelach kasków shoei na uwagę zasługuje także zaawansowana wentylacja, która jest w stanie poradzić sobie nawet z bardzo wysokimi temperaturami. Tylny dyfuzor bardzo skutecznie odprowadza nadmiar wilgoci i to właśnie dzięki niemu nie doskwiera aż tak bardzo gorące powietrze. Boczne wyloty nie tyko doskonale hamują gorące powietrze, ale również zmniejszają hałas i zwiększają stabilność kasku podczas bardzo szybkiej jazdy. Oryginalny kask shoei to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które poszukują idealnego kompromisu pomiędzy wysoką jakością wykonania, a przystępną ceną.