Kosmetyki samochodowe Chemical Guys

Posted by

Czysty i zadbany samochód jest dumą każdego właściciela. Każdy, kto myśli, że tak prozaiczna i banalna czynność jak mycie, woskowanie i polerowanie karoserii ma na celu tylko usunięcie brudu jest w dużym błędzie – by samochód zachował przez długi czas elegancki wygląd potrzebne są odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne

Niekorzystny wpływ różnych czynników

Pojazd stojący na otwartych parkingach narażony jest na wiele niekorzystnych czynników. Mogą to być opady atmosferyczne, przelatujące ptaki, spady z drzew, a podczas jazdy – kurz, drobne kamienie i inne tym podobne. Jeżeli karoseria została wcześniej zabezpieczona, opady atmosferyczne nie są aż tak groźne, a powstały brud można łatwo usunąć.

Środki czyszczące i akcesoria do pielęgnacji samochodu

Jednym z renomowanych producentów, o szerokiej i bogatej ofercie produktów jest firma Chemical Guys. Firma produkuje kosmetyki do całościowej pielęgnacji pojazdu. Spośród wachlarzu asortymentu można wyróżnić:

  •  szampony,
  •  środki czyszczące tapicerkę i wnętrze samochodu,
  •  woski syntetyczne oraz naturalne,
  •  środki wzmacniające działanie wosków,
  •  zapachy odświeżające,
  •  środki czyszczące lakier tradycyjny i matowy,

oraz akcesoria do czyszczenia pod postacią gąbek, miotełek, szczoteczek i ściereczek z mikrofibry.

Charakterystyczną cechą rozpoznawczą dla marki Chemical Guys jest czytelne, o prostej szacie graficznej opakowanie – powoduje to, że kosmetyki tej firmy są chętniej kupowane niż innej marki. Duże znaczenie ma również atrakcyjna cena przy jednoczesnym oferowaniu produktów wysokiej jakości.

Kosmetyki Chemical Guys nie tylko pielęgnują, ale również chronią wszystkie powierzchnie samochodu.