Nowoczesne rozwiązania w motoryzacji

Posted by

Kupiliśmy samochód i mamy w nim możliwość bezkluczykowego jego otwierania i uruchamiania. To nowoczesne i coraz bardziej popularne rozwiązanie dzisiejszych czasów.
W praktyce, nosimy kluczyk przy sobie ale nie musimy go wyjmować. Podchodzimy do samochodu i bez problemu otwieramy go i uruchamiamy.

Jak to działa?

Kluczyk wydziela fale radiowe, które mają za zadanie otworzyć samochód. Takie rozwiązanie niesie za sobą pewne niebezpieczeństwo. Zdarza się, że nieupoważnione osoby próbują wykraść nam dane z kluczyka na różne sposoby. Mówi się, że robią to na tzw. walizkę. Jest jednak i na to sposób.

Jak zabezpieczyć się przed kradzieżą danych z kluczyka?

To proste. Z pomocą przychodzi nam etui na kluczyki keyless. Jest ono wykonane ze specjalnego tworzywa, które skutecznie zablokuje sygnał, który emituje kluczyk. Kluczyk włożony w takie etui jest w pełni bezpieczny. Możemy to łatwo sprawdzić, wkładając go do środka i próbując otworzyć samochód. Będzie to niemożliwe. Takie etui jest wykonane zazwyczaj z miękkiego materiału lub skóry. Etui keyless nie tylko wygląda stylowo, ale również blokuje fale radiowe i uniemożliwia kradzież samochodu.

Dla kogo takie etui?

Etui keyless to nowoczesne rozwiązanie dla wszystkich. Szczególnie dla ludzi, którzy chcą spać spokojnie i prowadzą życie, gdzie wszystko jest poukładanie i ma swoje miejsce. Nie szukają wiecznie kluczyka do samochodu, ponieważ zawsze wiadomo gdzie on jest. Etui ma swoje miejsce w torebce lub kieszonce torby. Wszystko działa jak w zegarku.

Etui keyless kupisz w tym sklepie:
https://e-keyless.pl/