Bezpieczny sposób na rozrywkę

Posted by

Lubisz odczuwać dreszczyk emocji? Szukasz odskoczni od codzienności, jednak zarazem cenisz sobie bezpieczeństwo i wygodę? Jeśli spełniasz powyższe kryteria, udanie się na zamknięty tor wyścigowy może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

BEZPIECZEŃSTWO TO PODSTAWA
Poruszając się po zabezpieczonym obiekcie sportowym możesz dać upust swoim emocjom, które musisz trzymać na wodzy w trakcie jazdy po zwykłych drogach. Dzięki temu dobra zabawa nie musi wiązać się z ryzykiem rozbicia samochodu lub wzięcia udziału w wypadku drogowym. Ponadto, kierowca, który wyżyje się w bezpiecznym miejscu, nie będzie szaleć na zwykłej drodze, chcąc dać wyraz swoim rajdowym aspiracjom.

ZETKNIJ SIĘ Z LUKSUSEM
Wielkim atutem jazdy po torze jest również fakt, że stanowi ona świetną szansę na przejechanie się najbardziej znanymi sportowymi wozami. Wynajem samochodu oczywiście kosztuje, lecz wrażenia wynikające z prowadzenia kilkuset konnego bolidu zostawiają swój ślad na długi czas. Poza tym, kto z nas dysponuje kilkuset tysięczną sumą, za którą może sobie kupić swój własny bolid?

TOR SŁABOMIERZ CZEKA NA GOŚCI!
Korzyści wynikające z wypadu na tor wyścigowy można podsumować w kilku punktach:
– bezpieczeństwo,
– większa swoboda działań (lecz nie nieograniczona),
– szansa przejażdżki znanymi samochodami,

Tor wyścigowy w Słabomierzu oferuje wszystkie z wymienionych wyżej zalet i przyjemności. Może się do nas zgłosić każdy kierowca, który chce choć na chwilę zetknąć się z światem wielkiego motosportu. Gwarantujemy bezpieczną i niezapomnianą zabawę!