uchwyt motocyklowy

Uchwyt motocyklowy

Posted by

Jazda motocyklem jest niezwykle interesującym zainteresowaniem. To świetny sposób na odreagowanie stresu oraz przypływ adrenaliny. Esencją jazdy motocyklem jest szybkość i niebezpieczeństwo, które temu zajęciu towarzyszy.

uchwyt motocyklowyKażdy z nas zapewne regularnie korzysta z własnych smartfonów. Podobnie sprawa prezentuje się w przypadku motocyklistów. Wyjeżdżając w długie trasy, zabierają oni ze sobą telefony, które niejednokrotnie służą im jako nawigacje GPS.

Mimo wszystko korzystanie z telefonu w trakcie jazdy jest niebezpieczne i nie należy tego robić.

Na pomoc przychodzi uchwyt motocyklowy ze sklepu MotoTour, który zastępuje rękę, dzięki czemu użytkowanie telefonu w trakcie jazdy jest bezproblemowe i w pełni bezpieczne. Sam montaż także musi być prosty i nie powinien wymagać dodatkowych narzędzi.

Uchwyt na telefon do motocykla powinien być przede wszystkim nie za duży. Nie może on ograniczać ruchów kierowcy, ani odwracać jego uwagi. Niewielkie rozmiary pozwalają w prosty sposób przymocować uchwyt.

Rozstaw elementów, które trzymają urządzenie mobilne powinny być regulowane. Pozwala to na ustawienie według własnych upodobań.

Bardzo ważne jest by głowica uchwytu była obrotowa, co pozwala w pełni manewrować urządzeniem. Dzięki temu korzystanie z nawigacji czy też innych aplikacji jest znacznie ułatwione.

Materiałem, który warto brać pod uwagę, jest tworzywo sztuczne. Jest ono z jednej strony lekkie, a jednocześnie nie ulega uszkodzeniu.